Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Router z kartą SIM 4G LTE 1200 Mb / s Odblokuj dwuzakresowy router Wifi
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
Router kart SIM 2,4 Ghz 4G Wifi 4 Odłączana antena zewnętrzna
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Caravan Motorhome RV Bezprzewodowy router 4G LTE FDD 2 LAN RJ45 Przemysłowy przenośny
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi IEEE 802.11N |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Mobilny Hotspot WiFi 4G LTE Odblokowany bezprzewodowy Router Wi-Fi Bateria zapasowa
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
WPA / WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK 5G Router WiFi Bezprzewodowe zabezpieczenia dla sieci domowej i biurowej
| Waga: | 300g |
|---|---|
| Ochrona bezprzewodowa: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Kolor: | biały |
DC 12V / 1A 5G Router WiFi 2 anteny zewnętrzne 2,4 GHz / 5 GHz
| Prędkość przesyłu danych: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Zasilacz: | Prąd stały 12 V/1 A |
| Waga: | 300g |
Router szyfrujący DC 12V / 1A z szyfrowaniem WEP / TKIP / AES
| Nazwa: | Router Wi-Fi 5G |
|---|---|
| Ochrona bezprzewodowa: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wielkość: | 190X125X30mm |
Router bezprzewodowy 4G WPA-PSK/WPA2-PSK szyfrowanie wysokiej wydajności
| Zasilanie: | Prąd stały 12 V/1,5 A |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz/5 GHz |
| System wspomagający: | Windows, Linux, Mac OS |
Rozblokowany 2,4 GHz/5 GHz Dual Band Router DC 12V/1,5A dla wymagań
| Ochrona bezprzewodowa: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
| Temperatura przechowywania: | -40°C~+85°C |
Router wewnętrzny LAN 4G LTE High Speed 1200 Mb / s Dwuzakresowy router kart SIM Sim
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4G i 5.8G |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

