Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Agregacja Gigabit Ethernet Carrier 4G Multi Card Bonding Router Bezprzewodowa sieć WIFI
| Klasa pasma częstotliwości: | Dwuzakresowy (2,4 GHz + 5,8 GHz) |
|---|---|
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 1266 Mb/s |
| Port sieciowy: | 2WAN(1Gb/s) + 3LAN(1Gb/s) |
Biały router bezprzewodowy 5G 1 WAN + 4 LAN do sieci domowej
| Typ: | router bezprzewodowy |
|---|---|
| Nazwa: | Router Wi-Fi 5G |
| Waga: | 300g |
Pyłoszczelny zewnętrzny router CPE 4G LTE, router bezprzewodowy dalekiego zasięgu 300 Mb / s
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
Dostosowany mobilny router 4G Dual SiM Hotspot RJ45 LAN Modem bezprzewodowy
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
B1 B3 B5 B7 B8 B20 Wifi Bezprzewodowy modem USB 4G LTE WPS SMS Kieszonkowy mobilny punkt dostępu
| Interfejs: | USB2.0 |
|---|---|
| dostosowane: | Logo |
| Standard transmisji Wi-Fi: | 2.4G, 802.11b/g/n |
150 Mb / s Przenośny kieszonkowy mobilny podróżny Hotspot WiFi Odblokowany router bezprzewodowy
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Bezprzewodowy router zewnętrzny CPE 4G LTE 300 Mb / s z zasilaniem POE
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
Wodoodporny zewnętrzny router CPE 4G LTE Transmisja danych dalekiego zasięgu
| częstotliwość: | 2,4 GHz 150 Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Antena o dużym zasięgu 36dBi o wysokim zysku |
| OS: | Windows 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
Obsługa połączeń głosowych CPE 4G SIM Router z interfejsem RJ11 RJ45
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
4g LTE OpenWRT Unlocked Dual Sim Card Router z agregacją operatorów
| WiFi: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1266 Mb/s |
| Port sieciowy: | 2WAN(1Gb/s) + 3LAN(1Gb/s) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

