Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Router przemysłowy 4g Lte Sim 5G Rj45 Pcba Board Mobile Lte Hotspot 300 mb/s
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
150Mbps Biały bezprzewodowy router Wi-Fi kieszonkowy 4g Mini Mifi Hotspot 10 użytkowników LTE Z gniazdem do karty SIM
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie pudełkowe, wielkość 21*20*7CM, 0,6 kg/jednostka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15-20 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, MoneyGram |
Biały router szyfrujący z szyfrowaniem WEP / TKIP / AES i roczną gwarancją
| Typ: | router bezprzewodowy |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Wielkość: | 190X125X30mm |
Router Wi-Fi o pojemności 300 Mbps 5G Dual Band z bezprzewodowym zasilaniem DC 12V/1A
| Prędkość: | 5g |
|---|---|
| Rodzaj: | router bezprzewodowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Szybki biały router WiFi 5G z bezpiecznym szyfrowaniem i wieloma portami LAN
| Ochrona bezprzewodowa: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Szyfrowanie: | WEP/TKIP/AES |
| interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
Samochodowy modem Wi-Fi 4G LTE ROHS Gniazdo karty SIM 4G LTE USB Wifi Modem
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
|---|---|
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
| Berło: | USB2.0 |
Router WiFi 5,8 GHz 1200 Mb / s, biały router z odblokowaną kartą SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
| Użytkownicy: | 32 |
32 użytkowników Router WiFi 1200 Mb/s Biały router zewnętrzny 4G z gniazdem na kartę SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
| Użytkownicy: | 32 |
Router szerokopasmowy 1200 Mb / s z odblokowanym gniazdem karty SIM Mobilny router Wifi 4G
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
|---|---|
| Użytkownicy: | 32 |
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
Interfejs RJ11 Modem z kartą SIM Router ROHS 4 anteny zewnętrzne External
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

