Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Odblokowany mobilny router WiFi 3G 4G Cat4 z prędkością pobierania 150 Mb / s
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
Przenośny, mobilny hotspot 4G z odblokowanym, mini routerem bezprzewodowym o szybkości 150 Mb / s
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAK |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Router WiFi OEM 4G Dual SIM Obsługa połączeń głosowych dla domowego biura
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Prędkość 300 Mbps Prędkość transmisji 5G CPE zewnętrzne IPv4/IPv6 Protokoły sieciowe 5G LTE Router Stabilne połączenie
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Antenna Gain: | 12 DBi |
1200 Mb / s Cat4 Bezprzewodowa karta SIM Odblokowany przemysłowy router WiFi z metalową obudową
| WiFi: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1200 Mb/s |
| Port sieciowy: | 1 WAN + 4 LAN |
Bezprzewodowy router komórkowy Dual SIM 4G LTE z odłączanymi antenami Band Lock VPN
| Klasa pasma częstotliwości: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 użytkowników |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1266 Mb/s |
| Port: | 2WAN(1000Mb/s) + 3LAN(1000Mb/s) |
Router mobilny z dwiema kartami SIM i odblokowaną częstotliwością Wi-Fi dla maksymalnej elastyczności sieci
| Częstotliwość Wi-Fi: | xxx |
|---|---|
| Czas ładowania: | 30-60 minut |
| Materiał: | xxx |
No input file specified.
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej: | do 150Mb/s |
1200 Mb / s Dwuzakresowy router 5G ATT T Mobilny WCDMA LTE FDD TDD Wifi Wireless
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
|---|---|
| Użytkownicy: | 32 |
| Kolor: | Biały |
WiFi CPE 5dBi High Gain 5g router siatkowy 6 anten Dwuzakresowy modem LTE 1200 Mb/s
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
|---|---|
| Użytkownicy: | 32 |
| Kolor: | Biały |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

