Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Odblokowany router WiFi 4G LTE CAT4 Hotspot z zewnętrznymi antenami RJ45
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Rj11 Port 4G Router równoważenia obciążenia 300 Mb / s Wifi CPE Lte FDD Modem TDD do autobusów
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Kieszonkowy router Wifi 4G LTE Hotspot B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 B41
| Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: | 2.4G |
|---|---|
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2.4G: | 150 Mb/s |
| Typ szyfrowania: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
5G High Speed Router White Wireless Network Device Gigabit Ethernet Ports Connectivity for Enterprise Network Solutions 5G High Speed Router White Wireless Network Device Gigabit Ethernet Ports Connectivity for Enterprise Network Solutions
| Zasilanie: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz/5 GHz |
| Interfejs: | 1 Wan |
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300 Mb / s Odłączana zewnętrzna antena 32 urządzenia
| Materia: | Stalowa osłona |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
2 anteny przemysłowe LAN 4G LTE 5dBi z portem SMA RJ45
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Przemysłowy bezprzewodowy odblokowany router WiFi 4G 2,4 GHz z antenami zewnętrznymi
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników, LAN Ethernet do komputera/kamery |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Wifi Mobilny modem hotspot 4G LTE router kieszonkowy B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2.4G: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Moc 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
800/900/1800/2100/2600MHz Pasma częstotliwości 4G LTE CPE Router bezprzewodowy ze slotem do karty SIM
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
1200 Mbps High Speed LTE Router
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

