Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Mac OS X 10.6 lub nowszy obsługiwany przenośny modem Wi-Fi Maksymalna prędkość pobierania 150 Mbps dostępna
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
10 Użytkowników Wi-Fi Sharing 4G LTE USB Wi-Fi Modem z wewnętrzną anteną WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 Ochrona
| Antena: | Wewnętrzny |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 2 Mb/s |
| Interfejs: | USB 2.0 |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Bezpieczny i niezawodny z szyfrowaniem WPA-PSK/WPA2-PSK
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Bezprzewodowy router modemowy z kartą SIM 3LAN 1WAN 300 Mb / s CPE do wyświetlania wskaźników LED
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Rozwiązanie LTE klasy przemysłowej w szerokim zakresie częstotliwości i temperatura pracy -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Cat 4 Antena CPE FDD TDD Modem 4G Router bezprzewodowy Moduł Wi-Fi LTE z gniazdem karty SIM
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Tuoshi Factory 5G LTE CPE z podwójną częstotliwością 2,4GHz/5GHz 300Mbps i bezpieczną bezprzewodową siecią WPA/WPA2
| Wielkość: | 190X125X30mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| nazwisko: | Router Wi-Fi 5G |
Wysokiej prędkości 4G LTE Router zewnętrzny CPE z protokołami sieciowymi IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Router przemysłowy 2,4 Ghz 4G LTE 4 anteny Modem Router Gniazdo karty SIM
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

