Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
2.4GHz 150mbps Zewnętrzna antena WiFi z 1 interfejsem WAN 4 LAN dla potrzeb wysokiego standardu
| Interfejs: | 1 sieć WAN + 4 sieci LAN |
|---|---|
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
| antena o dużym zysku: | Antenna długodystansowa 36 dB |
Podwójna karta SIM SMS WPS Kieszonkowy router Wifi 4G LTE z baterią
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2.4G: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Typ szyfrowania: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| Funkcjonować: | Firewall, QoS, VPN, APN |
Modem CPE zewnętrzna antena WiFi z gniazdem do karty SIM 20,5 x 2,5 x 2,5 cali
| Interfejs: | 1 sieć WAN + 4 sieci LAN |
|---|---|
| WiFi: | 802.11n |
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
32 Użytkownik 300 Mb / s Router przemysłowy 4G Cat4 Cellular CPE Odblokuj bezprzewodowe Wifi
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
4G LTE Mobile WiFi Hotspot Odblokowany bezprzewodowy Router internetowy z gniazdem karty SIM
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
2.4GHz 150mbps Router bezprzewodowy LTE CPE z anteną dużego zasięgu 36dBi
| Częstotliwość: | 2,4 GHz 150 Mb/s |
|---|---|
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
| antena o dużym zysku: | Antenna długodystansowa 36 dB |
Zasilacz DC 12V 1A Router Wi-Fi 5G z prędkością transmisji 600 Mb/s i 2 antenami zewnętrznymi do transmisji danych
| Zasilanie: | DC 12V/1A |
|---|---|
| waga: | 1 KG |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne |
Antenna Wi-Fi 4g w pomieszczeniach -40°C do 80°C Vswr ≤1,5 dla niskooszczędnych rozwiązań
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1,5 |
| Polaryzacja: | pionowy |
Bezprzewodowy modem 4G USB WiFi Moduł GSM Dongle Stick LTE Komórkowe dane SMS
| Stan produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Styl: | Wewnętrzny |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy |
2.4GHz-2.5GHz Zewnętrzna antena WiFi 802.11n o wymiarach 20,5 X 2,5 X 2,5 cali
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 2,4 GHz-2,5 GHz |
| WiFi: | 802.11n |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

