Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Router 4G 300 Mb / s z interfejsem RJ45 zewnętrznej anteny gniazda SIM
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Dostosowany router mobilny Dual SiM 150 Mb/s umożliwia podłączenie do 8 urządzeń
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
IMEI TTL Zmień Wifi CPE 4G LTE Router WIFI Odblokuj 300 Mb / s dla kamery CCTV
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Prędkość: | 300 Mb/s |
Vodafone TTL IMEI Zmień 300 Mb / s Bezprzewodowy router Wifi 4G CAT4 32 Użytkownik RJ45 CPE
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
MT7628N Bezprzewodowy router przemysłowy 3G 4G LTE do monitorowania sieci
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Odblokowany router przemysłowy 4G 300 Mb / s z anteną zewnętrzną
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi IEEE 802.11N |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Router samochodowy 300 Mb / s dwuzakresowy
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
LT-310B Router mobilny Dual SiM do biznesowego szybkiego połączenia sieciowego 4G LTE
| Pojemność baterii: | 3,7-4,2 V, 2100 mAh |
|---|---|
| Typ sieci: | xxx |
| Wielkość: | xxx |
Odblokuj router bezprzewodowy z 4 antenami
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Hotspot Odblokowany router kart SIM 32 urządzenia z portem RJ11
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
| Wsparcie: | 32 urządzenia |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

