Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
32 Urządzenie 4G LTE Router 300 Mb / s Wewnętrzna antena Port LAN WAN
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Bezprzewodowy router modemu Wi-Fi 802g, odłączany router Wifi anteny 2,4 GHz
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
4X4MIMO Cat6 Bezprzewodowy router CPE 4G LTE 1200Mbps Volte TR069 CA Bateria
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Interfejs: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN |
Antena 5dbi Router LTE Volte 1200Mbps 4G Router z gniazdem karty SIM
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Podwójny moduł / SIM LTE Router Równoważenie obciążenia 2,4 GHz 5 GHz WIFI Gigabit Ethernet
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| interfejs: | 1 gigabitowa sieć WAN + 3 LAN |
Podwójny moduł / SIM LTE Router Równoważenie obciążenia 2,4 GHz 5 GHz WIFI Gigabit Ethernet
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| interfejs: | 1 gigabitowa sieć WAN + 3 LAN |
Wewnętrzny router 4g Wifi Cpe Bezprzewodowy modem Lte Cpe z gniazdem karty SIM Router szyfrujący
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T |
Tuoshi Manufacture 5G WiFi CPE Router z szyfrowaniem WEP TKIP AES dla bezpiecznego przesyłania danych 300Mbps
| Ochrona bezprzewodowa: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Prędkość: | 5g |
| Zasilanie: | Prąd stały 12 V/1 A |
32 użytkowników Cat4 Mesh CPE Odblokuj bezprzewodowy router szerokopasmowy 4G Wifi LTE FDD TDD
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
Odblokuj router Wifi 4G LTE Sim Cat4 2,4 GHz 300 Mb / s z portem Lan
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

