Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
odblokowanie bezprzewodowego 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem router wifi z gniazdem do karty SIM
| Temperatura pracy: | 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) |
|---|---|
| Waga: | 0,6 kg (600 g) |
| Prędkość: | 150 Mb/s |
Router bezprzewodowy Enterprise WiFi 4G LTE o prędkości 150 Mbps z gniazdem do karty SIM i przyciskiem WPS/Reset
| Przycisk: | Przycisk WPS/Resetuj |
|---|---|
| Bezpieczeństwo: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zasilanie: | Prąd stały 12 V/1 A |
Router przemysłowy LTE 300 Mb / s 4G CPE IMEI Zmień uniwersalne odblokowanie bezprzewodowe
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
Szybkość 150Mbps Router bezprzewodowy 4G LTE z zaporą SPI i łatwym zarządzaniem siecią Wifi
| Standard sieciowy: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
TUOSHI Odblokuj router szerokopasmowy 4G 5G Bus RV Motor Home Network Wireless
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a |
Mocny router WiFi 5G 1Kg 190 X 125 X 30mm do połączenia bezprzewodowego
| Name: | 5G WiFi CPE Router |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Weight: | 1Kg |
Szybkie i stabilne połączenie High Speed Router z 2 zewnętrznymi antenami 190 X 125 X 30 mm
| Frequency: | 2.4GHz/5GHz |
|---|---|
| Name: | 5G WiFi CPE Router |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Router bezprzewodowy LTE dla domu na zewnątrz 150 Mbps WiFi VPN GSM 5G 3G LTE 4G ze slotem do karty SIM
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne 5dBi |
|---|---|
| Interfejs: | 1 port WAN 10/100 Mb/s, 4 porty LAN 10/100 Mb/s |
| Wskaźnik LED: | Zasilanie, WAN, LAN, WLAN, Siła sygnału |
Niezawodny bezprzewodowy 4G LTE Router zewnętrzny CPE z zasięgiem Wi-Fi 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
1x gniazdo karty SIM 4G LTE Router zewnętrzny CPE dla niezawodnych połączeń zewnętrznych
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

