Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
2Router LTE o częstotliwości.4 GHz z prędkością 1200 Mbps 1 slot karty SIM EU/US/UK/AU
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Odłączane anteny SMA Wifi CPE Dual Sim Modem Router Odblokuj 4g Wireless LTE 150 mb/s
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n4 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa 4G 1T2R MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| interfejs: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Rodzaj złącza: | Kobieta typu N |
Mini CAT4 Przenośny mobilny hotspot 4G LTE FDD TDD WCDMA Uniwersalny 4g Lte
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Kieszonkowy router USB Hotspot 150 Mb / s, mobilna karta SIM SMS 4G LTE USB WiFi Modem
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Berło: | USB2.0 |
| dostosowane: | Logo |
CPE Wireless Mobile 4g LTE OpenWRT Unlocked Dual Sim Card Router Przenośny
| Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 1266 Mb/s |
| Port sieciowy: | 2WAN(1Gb/s) + 3LAN(1Gb/s) |
Router 4G LTE z jednoosobowym gniazdkiem karty SIM dla bezproblemowej łączności
| Antenna Type: | External |
|---|---|
| Volte Support: | Yes |
| Security Features: | WPA/WPA2, WPS, Firewall |
1200Mbps Dual Band Wi-Fi SIM Card Slot Router LTE z zasilaniem 12V DC/1A i przyciskiem WPS
| Wireless Standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
| Sim Card Slots: | 1 |
Wewnętrzny Zewnętrzny interfejs sieci bezprzewodowej 300 Mb/s 1 port WAN/LAN 10/100 Mb/s 2 anteny zewnętrzne
| Wymiar: | 7,87 x 5,51 x 1,18 cala |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| QoS: | Kontrola przepustowości |
Plug and Play LTE Router Volt z 1 portem RJ11 i zewnętrzną anteną
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

