Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
TUOSHI 5G WiFi 6 Mobilny router Hotspot 100/1000 mb/s Ethernet LAN Dual SIM
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
2.4GHz-2.5GHz Frequency Range 802.11n Outdoor WiFi Antenna with Vswr≤1.5 and 50Ω Impedance
| Connector Type: | N-Type Female |
|---|---|
| Vswr: | ≤1.5 |
| Working With: | R658U Wifi Router |
Zasilanie prądem stałym 12V1A 5G WiFi Router Router bezprzewodowy Biały Oferujący bezprzewodowy zasięg i szybkie prędkości Internetu dla biur
| Ochrona bezprzewodowa: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| szybkość transmisji: | 600Mbps |
| Interfejs: | 1 Wan |
Bezpieczny router WiFi 5G z WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK i 1 WAN 4 LAN Interface
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Type: | Wireless Router |
2 Zewnętrzne anteny Router bezprzewodowy dla szybkiego przesyłania danych 5G i bezpiecznego połączenia
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
CE 4G USB Wifi Modem Odblokowany router modemu karty SIM
| kolor: | biało - czerwony |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
| Prędkość: | 150 Mb / s |
Router z kartą SIM 4G z szybkością 1200 Mb / s
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| WiFi: | 2*2 MIMO |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Odblokowany bezprzewodowy router CPE 4g 5g Sim z baterią anteny zewnętrznej
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Nazwa produktów: | Bezprzewodowy router Wi-Fi 4G z kartą SIM, anteną zewnętrzną, baterią |
| Porty: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN, 2 gniazda na kartę sim |
ROHS Przenośny mobilny hotspot 4G 10 użytkowników Przenośny router kart SIM
| Custmoized: | Logo |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Użytkownik: | 10 użytkowników |
Modem Wi-Fi USB 4G LTE o wysokiej prędkości z prędkością przesyłania 2 Mbps do Internetu
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Styl: | Wewnętrzny |
| ochrona: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

