Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Wodoodporny zewnętrzny router mobilny 4G LTE OEM z adapterem 48V POE
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
Router Wifi 4G LTE Router bezprzewodowy 300 Mb/s Sieć domowa szerokopasmowa
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Bezprzewodowy router mobilny Hotspot 4g Lte 150 Mb / s Wifi Pocket Universel
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
300Mbps Voice Volte Call Open Router VPN Cat4 Bezprzewodowy modem CPE LTE dla pojazdu
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
SMS WPS Bezprzewodowe równoważenie obciążenia podwójna kieszeń na kartę sim hotspot lte 4g mobilny router wifi
| Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: | 2.4G |
|---|---|
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2,4G: | 150 Mb/s |
IOT 2.4G 5.8G 1200Mbps Dwuzakresowa bezprzewodowa bezprzewodowa karta SIM CPE klasy przemysłowej 3g 4g 5g Wifi Router
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | Powłoka metalowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Kieszonkowy router WiFi 4G LTE Odblokowany modem bezprzewodowy z baterią SIM
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Elastyczne opcje łączności 4G LTE Router zewnętrzny CPE z gniazdem do karty SIM
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Router 5G CPE TUOSHI WiFi6 Modem Bezprzewodowy 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador Z Gniazdem Karty SIM Routeur 4G
| Router: | Router LTE VPN www.wavetelco.com |
|---|---|
| szybkość transmisji: | 600Mbps |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6 |
Zewnętrzny router 4G LTE CPE CAT4 z adapterem POE
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

