Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
150Mbps Mini router Wifi 4G 3G 4G LTE Wifi Mobilne połączenia internetowe
| Prędkość transmisji bezprzewodowej: | do 150Mb/s |
|---|---|
| połączenie internetowe: | dociera do 10 użytkowników WiFi |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 2100 mAh |
Antena SMA 8 CPE Karta Multi Sim 4g Modem Lte Router Dwuzakresowy WAN LAN 1 Gb / s
| Klasa pasma częstotliwości: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 użytkowników |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1266 Mb/s |
| Port sieciowy: | 2WAN(1000Mb/s) + 3LAN(1000Mb/s) |
B1 / B3 / B5 / B7 / B8 /B20 4G LTE mobilny Hotspot WiFi odblokowany router bezprzewodowy
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
1x WAN / 1x LAN / 1x Porty USB 4G LTE Router bezprzewodowy do zrewolucjonizowania sieci
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Wewnętrzny router Wifi 4G LTE 300 Mb / s z anteną o wysokim zysku 5dbi
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Przenośny router bezprzewodowy WiFi 3G 150 Mb / s 2,4 Ghz z gniazdem karty SIM
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAK |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Odblokowany router z modemem 4G LTE z dwoma gniazdami na karty SIM, odłączanymi antenami komórkowymi
| 2 anteny: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Mobilny przenośny router bezprzewodowy 4G z dwiema kartami SIM |
| Automaty: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN, 2 gniazda na kartę sim |
TUOSHI przemysłowy router 4G równoważenie obciążenia antena różnorodności bezpieczeństwo wi-fi LTE CPE
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| interfejs: | 1 gigabitowa sieć WAN + 3 LAN |
5G LTE Outdoor CPE Router WiFi 802.11b/g/n/ac And 2x External Antenna For Rural Areas
| WirelessStandard: | 5G CPE |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| ProductName: | 5G LTE Outdoor CPE Router |
Odblokowany router kart SIM 2,4 GHz 300 Mb / s z portem RJ45
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

