Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
travel hsdpa 3g gniazdo karty sim bezprzewodowy mini router modem wifi lte 4g usb dongle for carfi ufi
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Berło: | USB2.0 |
| dostosowane: | Logo |
TUOSHI Karta SIM 4G Wifi Router Mały klucz samochodowy LTE Hotspot Przemysłowy
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
32 użytkowników 2 antenowy router szerokopasmowy 4G ATT T Mobile WCDMA LTE Wireless
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBi |
RJ11 Voice Volte Dual Sim Bezprzewodowy CPE Odblokowany router LTE Wifi 4G z baterią
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Router przemysłowy RJ45 4G LTE z zewnętrzną odłączaną anteną
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| WiFi: | 2*2 MIMO |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Przemysłowy router WiFi 802.11b/G/N 4G LTE 300 Mb/s
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników, LAN Ethernet do komputera/kamery |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
ODM CAT4 300 Mb / s Szerokopasmowy router 4G WCDMA LTE Wireless dla obszarów wiejskich
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBi |
1 port WAN / LAN 10/100 Mb/s Kompatybilny z LTE OS Zarządzanie przez Internet oparte na systemie Linux
| Wymiar: | 7,87 x 5,51 x 1,18 cala |
|---|---|
| DHCP: | Serwer/klient DHCP |
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
POE 300 Mb / s 4G LTE Zewnętrzny router CPE Transmisja sygnału dalekiego zasięgu
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
Router przemysłowy 0,3 kg 4G LTE 1 X gniazdo karty SIM 10% - 90% Wilgotność bez kondensacji
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Prędkość transmisji danych: | 300 Mb/s |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

