Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
FDD TDD Dual SiM router mobilny WAN LAN Port RJ45 4G LTE Router odblokowany
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Metalowa powłoka 32 Użytkownik Wifi Bezprzewodowy przemysłowy router 4G LTE do samochodów ciężarowych Camper
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Interfejs: | 2 LAN |
ATT T Mobile B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim Router CPE SMA Antena przemysłowa
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
OEM Tuoshi Odblokowany router 4G LTE 100 Mb / s 4 porty LAN
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Router 5.8G 4G LTE 300Mbps Połączenie głosowe Port interfejsu LAN RJ45
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Domowy router 4G LTE 300Mbps Odblokowane zewnętrzne anteny 4x5dBi
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Przemysłowy router Wi-Fi 1200 Mb / s 6 Bezprzewodowy router 4G LTE antenowy
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
Dwuzakresowy 1200 Mb / s CAT4 Bezprzewodowy Wifi CPE Blokada pasma 4g Lte Router z kartą SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
Chipset MTK Router LTE Volte z portem RJ11 Anteny o wysokim zysku 4x5dbibi
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| kolor: | Biały |
Desktopowy router LTE Volte, bezprzewodowy router antenowy o wysokim zysku 300 Mb/s
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

