Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Router VOIP CPE Dual SIM 4G LTE 150 Mb / s 300 Mb / s z baterią
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n4 |
|---|---|
| Wsparcie zespołu: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antena: | Obsługa 4G 1T2R MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Modem 5G Router WiFi 6 NR NSA / SA Bezprzewodowy CPE Voice Volte Gigabit Ethernet
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Modem TUOSHI 5G Router WiFi 6 NR NSA / SA Bezprzewodowy CPE Voice Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Wewnętrzny router LTE z gniazdem SIM 1200 mb/s anteny 5dBi
| Standard: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| WiFi: | 2*2 MIMO |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Router z zasięgiem Gigabit Ethernet 3000sqft 64 Urządzenia
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Router bezprzewodowy 8h 150 Mb/s Wewnętrzny mobilny router Hotspot 4G LTE
| Czekaj: | 8 godzin |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100 Mb / s |
| Przesyłanie LTE: | 50 Mb / s |
Bezprzewodowy router WiFi 300 Mb / s LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Odblokowana karta SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
FCC Cat 4 Antena Wifi Bezprzewodowy router LTE Modem 4g o niskiej mocy z kartą SIM
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Router CAT4 4G LTE Bezprzewodowy router LTE 300Mb/s z gniazdem karty SIM
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Przemysłowy router bezprzewodowy 300Mb/s N 4G Lte RJ45 2 anteny
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

