Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Wi-Fi Security Portable 4G Mobile Hotspot Kompatybilny z WPA/WPA2
| Obsługuje WDS: | - Nie, nie. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na wolnym powietrzu |
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
TUOSHI 4g LTE Router Wi-Fi Modem Przenośny bezprzewodowy Hotspot Lte Karta SIM Urządzenie Wi-Fi kieszonkowy
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy |
Przemysłowy router LTE 4G 2,4 GHz / 5 GHz 300 Mb/s bez kondensacji
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -40℃~+85℃ |
| Waga: | 0,3 kg |
Router 4G LTE 300 Mb/s 7,87 X 5,51 X 1,18 W PPTP/L2TP/IPSec VPN
| Wymiar: | 7,87 x 5,51 x 1,18 cala |
|---|---|
| Nazwa: | Router 4G LTE 300 Mb/s |
| Zgodność z systemem operacyjnym: | Windowsa, MacOSa, Linuksa |
Router przemysłowy 0,3 kg 4G LTE 1 X gniazdo karty SIM 10% - 90% Wilgotność bez kondensacji
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Prędkość transmisji danych: | 300 Mb/s |
1x gniazdo karty SIM 4G LTE Router zewnętrzny CPE dla niezawodnych połączeń zewnętrznych
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
4G LTE 300mbps router Zasilanie prądem stałym 12V/1.5A do szybkiej transmisji danych
| System wspomagający: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -40°C~+85°C |
| Antena: | 2 X antena zewnętrzna |
TUOSHI 150Mbps Pocket Wifi Wireless Router Przenośny 3G 4G Lte Modem Mini Mifis Z Kartą SIM
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
| SMS-y: | Wsparcie |
TUOSHI 150Mbps Przenośne Routery 4G Lte Niezablokowane Z Slotem Do Karty SIM Odblokowanie Mini Wi-Fi Bezprzewodowe Odblokowanie
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Zgodność: | Windows, Mac, iOS, Android |
| Chipset: | MTK |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

