Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Zarządzanie przez Internet Router 4G LTE Kontrola przepustowości 300 Mb/s 2 anteny zewnętrzne
| Ściana ogniowa: | Zapora sieciowa SPI |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb/s |
| Nazwa: | Router 4G LTE 300 Mb/s |
Kompaktny router 4G LTE 150Mbps 7,87 X 5,51 X 1,18 W szyfrowaniu WPA-PSK/WPA2-PSK
| Zgodność z systemem operacyjnym: | Windowsa, MacOSa, Linuksa |
|---|---|
| nazwisko: | Router 4G LTE 150Mbps |
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
Rj11 Port 4G Router równoważenia obciążenia 300 Mb / s Wifi CPE Lte FDD Modem TDD do autobusów
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
32 użytkowników bezprzewodowych Router wewnętrzny 4G LTE 2x2 MIMO WIFI z antenami 4x5dBi
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
Bezprzewodowy router CPE 3G 4G LTE 4LAN 2,4G 300 Mb / s do telewizora z kamerą domową LAPTOP
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
FDD TDD Cat 4 Odłączana antena Router 4G LTE 300 Mb / s Bezprzewodowy modem Wifi CPE Ethernet Wan
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 4* anteny 5dBi (2 odłączane anteny 4G SMA są opcjonalne) |
Bezprzewodowy modem 4G USB WiFi Moduł GSM Dongle Stick LTE Komórkowe dane SMS
| Stan produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Styl: | Wewnętrzny |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy |
SMS WPS Bezprzewodowe równoważenie obciążenia podwójna kieszeń na kartę sim hotspot lte 4g mobilny router wifi
| Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: | 2.4G |
|---|---|
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2,4G: | 150 Mb/s |
150 Mb / s 10 użytkowników WPS 2.4g Gniazdo karty SIM 4g Lte Wifi Kieszonkowy router hotspot z baterią
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
800/900/1800/2100/2600MHz Pasma częstotliwości 4G LTE CPE Router bezprzewodowy ze slotem do karty SIM
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

