Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
600 Mb / s USB Zewnętrzna antena WiFi PC Komputer stacjonarny Ethernet Wifi Dongle
| Częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| OS: | Windows 10 / 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
| berło: | USB2.0 |
2,4 GHz 5,8 GHz 1200 Mbps wzmacniacz sygnału wifi CPE router Expander 12 V wzmacniacz sygnału wifi Booster
| Częstotliwość: | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
| Rodzaj: | Wtyczka ścienna |
1800 Mb / s 64 użytkowników Bezprzewodowy router Gigabit Wifi 6 DHCP Mesh IPV4 IPV6 Mu Mimo CPE
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ax 6 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO |
Router bezprzewodowy o prędkości 1200 Mbps z zabezpieczeniem firewallowym i gniazdem do karty SIM
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
2Router LTE o częstotliwości.4 GHz z prędkością 1200 Mbps 1 slot karty SIM EU/US/UK/AU
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Typ sieci: LTE Router bezprzewodowy Gniazdo na dwie karty SIM Solidna łączność bezprzewodowa dla zdalnych biur i operacji terenowych
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| WiFi Frequency: | XXX |
| Operating System: | XXX |
Pojemność baterii 2100mAh Moduł komunikacyjny LTE IoT Idealny do zdalnego monitoringu i kontroli w procesach produkcyjnych
| Weight: | XXX |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
Zasilanie prądem stałym 12V1A 5G WiFi Router Router bezprzewodowy Biały Oferujący bezprzewodowy zasięg i szybkie prędkości Internetu dla biur
| Ochrona bezprzewodowa: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| szybkość transmisji: | 600Mbps |
| Interfejs: | 1 Wan |
1 WAN Router bezprzewodowy z WPA WPA2 WPA PSK WPA2 PSK Bezprzewodowe zabezpieczenie zapewniające bezprzewodowy dostęp i zwiększone bezpieczeństwo sieci
| Rozmiar: | 190X125X30mm |
|---|---|
| Typ: | router bezprzewodowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

