Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
7.09 X 4.92 X 1.18 Router WiFi LTE dla szybkiego i bezpiecznego połączenia internetowego
| Prędkość: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) |
| Zasilanie: | Prąd stały 12 V/1 A |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4GHz 150mbps Router bezprzewodowy LTE CPE z anteną dużego zasięgu 36dBi
| Częstotliwość: | 2,4 GHz 150 Mb/s |
|---|---|
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
| antena o dużym zysku: | Antenna długodystansowa 36 dB |
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
Router WiFi LTE z kartą SIM 4 odłączane anteny 300 Mb / s z portem SMA
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
1200 Mb / s Router LTE Volte Wifi RJ11 Router bezprzewodowy Gniazdo karty SIM
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Desktopowy router LTE Volte, bezprzewodowy router antenowy o wysokim zysku 300 Mb/s
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
4 anteny Router LTE Volte 1200 Mb/s Router bezprzewodowy CPE LTE Gniazdo karty SIM
| Port: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| Wsparcie: | 32 użytkowników |
Dwuzakresowy router bezprzewodowy z zewnętrzną anteną 300 Mb / s z portem LAN RJ11
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Hotspot Odblokowany router kart SIM 32 urządzenia z portem RJ11
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
| Wsparcie: | 32 urządzenia |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

