Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
2Mbps Przesyłanie 10 Użytkowników Wi-Fi Router Mikrotik z wewnętrznym stylem
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Wymiary: | 90 mm x 28 mm x 11 mm |
| Styl: | Wewnętrzny |
2.4GHz 150mbps Zewnętrzna antena WiFi z 1 interfejsem WAN 4 LAN dla potrzeb wysokiego standardu
| Interfejs: | 1 sieć WAN + 4 sieci LAN |
|---|---|
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
| antena o dużym zysku: | Antenna długodystansowa 36 dB |
Bezprzewodowy oryginalny producent Bezpieczeństwo Wi-Fi WPA WPA2 Kompatybilne urządzenie zapewniające dostęp do sieci i bezprzewodową wydajność dla komercyjnych
| Sim Card: | Support |
|---|---|
| Lte Upload: | 150Mbps |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
Wewnętrzny styl przenośny Wi-Fi obsługuje 10 użytkowników Wi-Fi bezpieczny dostęp do sieci idealny do transmisji poufnych danych
| Wymiary: | 90 mm x 28 mm x 11 mm |
|---|---|
| Obsługiwany system operacyjny: | Windows, Mac OS X 10.6 lub nowszy |
| Ochrona: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
Obsługuje 10 użytkowników Wi-Fi Router Mikrotik oferujący maksymalną prędkość pobierania 150 Mb/s Zaprojektowany do obsługi dostępu do Internetu w biurach
| Przesyłanie przez LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Styl: | Wewnętrzny |
| Wi-Fi: | Obsługuj 10 użytkowników Wi-Fi |
LTE Upload 150 Mb/s Router bezprzewodowy przemysłowy TUOSHI Obsługa SMS Stabilna transmisja danych dla systemów korporacyjnych
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Zgodność: | Windows, Mac, iOS, Android |
| SMS-y: | wsparcie |
Modem CPE zewnętrzna antena WiFi z gniazdem do karty SIM 20,5 x 2,5 x 2,5 cali
| Interfejs: | 1 sieć WAN + 4 sieci LAN |
|---|---|
| WiFi: | 802.11n |
| Zawartość Paczki: | 1 X zewnętrzna antena WiFi |
MTK Chipset Dongle Modem Mini Wifi Z Bezpieczeństwem WPA/WPA2-PSK
| Security Features: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Weight: | 3.2 Ounces |
| Supports Wds: | No |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Bezpieczny i niezawodny z szyfrowaniem WPA-PSK/WPA2-PSK
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Szyfrowanie WEP / TKIP / AES Router WiFi LTE 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) Wymiar
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne 5dBi |
|---|---|
| Szyfrowanie: | WEP/TKIP/AES |
| Wymiar: | 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

