Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Bezprzewodowa zewnętrzna antena Wifi dalekiego zasięgu 150 Mb / s dla routera
| częstotliwość: | 2,4 GHz 150 Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Antena o dużym zasięgu 36dBi o wysokim zysku |
| OS: | Windows 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
Router 5G CPE TUOSHI WiFi6 Modem Bezprzewodowy 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Roteador Z Gniazdem Karty SIM Routeur 4G
| Router: | Router LTE VPN www.wavetelco.com |
|---|---|
| szybkość transmisji: | 600Mbps |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6 |
Mac OS X 10.6 lub nowszy obsługiwany przenośny modem Wi-Fi Maksymalna prędkość pobierania 150 Mbps dostępna
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
TUOSHI High-Speed Mini Travel Router Pocket WiFi Modem Hotspot z portem LAN Certyfikowany CE
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
Rozwiązanie LTE klasy przemysłowej w szerokim zakresie częstotliwości i temperatura pracy -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
2x zewnętrzne anteny router bezprzewodowy obsługujący VPN PPTP L2TP IPSec dla bezpiecznego dostępu do sieci w środowiskach korporacyjnych
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Firewall: | SPI Firewall |
Rozblokowany 2,4 GHz/5 GHz Dual Band Router DC 12V/1,5A dla wymagań
| Ochrona bezprzewodowa: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
| Temperatura przechowywania: | -40°C~+85°C |
Platforma kontroli przepustowości LTE kompatybilna z systemem Mac OS, umożliwiająca zarządzanie wykorzystaniem przepustowości i spójną transmisję danych bezprzewodowych
| Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption |
|---|---|
| Interface: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Port, 1x USB 2.0 Port |
| Speed: | 150Mbps |
2.4GHz i 5GHz pasma częstotliwości CPE Dual Band Router bezprzewodowy 7.87 X 5.51 X 1.18 W sieci Wydajność Stabilne połączenie
| QoS: | Bandwidth Control |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antennas |
| DHCP: | DHCP Server/Client |
6 Antena Modem GSM Router WiFi 5G 1200 Mb / s do tabletu z systemem Android Dual Band
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
|---|---|
| Użytkownicy: | 32 |
| Wspierać się: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

