Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Dostosowany router mobilny Dual SiM 150 Mb/s umożliwia podłączenie do 8 urządzeń
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
No input file specified.
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej: | do 150Mb/s |
12V LTE VPN CPE Odblokowany router WiFi 3G 4G z kartą SIM dla systemu operacyjnego Windows XP
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
Przemysłowy router 4G LTE 300 Mbps CPE
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
|---|---|
| Antena: | 2 Zewnętrzna antena, złącze anteny SMA |
| Materiał: | Plastikowa obudowa |
Sloty karty SIM-router 4G CPE przenośny uniwersalny 3 port WAN bezprzewodowy modem 2.4G Wi-Fi brandwall domowe użycie na otwartym powietrzu
| Wi-Fi: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 4* anteny 5dBi |
4G CPE przenośny wszechstronny 3 port WAN bezprzewodowy modem 2.4G Wi-Fi brandwall domowe użycie na otwartym powietrzu
| Wi-Fi: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 4* anteny 5dBi |
Odblokuj router bezprzewodowy z 4 antenami
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
CPE Odblokowany mobilny router szerokopasmowy Router bezprzewodowy Karta SIM 32 użytkowników Wifi
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Standard: | 802b/g/n/ac |
| Materia: | Stalowa osłona |
Przemysłowy router WiFi 802.11b/G/N 4G LTE 300 Mb/s
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników, LAN Ethernet do komputera/kamery |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Router przemysłowy 4g Lte Sim 5G Rj45 Pcba Board Mobile Lte Hotspot 300 mb/s
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

