Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
TUOSHI Odblokuj router szerokopasmowy 4G 5G Bus RV Motor Home Network Wireless
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a |
Modem TUOSHI 5G Router WiFi 6 NR NSA / SA Bezprzewodowy CPE Voice Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Wodoodporny, stały uchwyt Mimo Panel Zewnętrzna antena o wysokim zysku 3G 4G LTE 698 MHz
| Zakres częstotliwości: | 698 - 2700 MHz |
|---|---|
| Osiągać: | 11dbi |
| Kierunek: | Panel kierunkowy |
ODM dwuzakresowy 1200 mb/s 5.8G 2.4GHz bezprzewodowy CPE TTL IMEI zmień odblokuj router Wifi 4g Lte dla dostawcy kart SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
1200 Mb / s Cat4 Bezprzewodowa karta SIM Odblokowany przemysłowy router WiFi z metalową obudową
| WiFi: | 2,4 GHz + 5 GHz |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1200 Mb/s |
| Port sieciowy: | 1 WAN + 4 LAN |
Kieszonkowy router WiFi 4G LTE Odblokowany modem bezprzewodowy z baterią SIM
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Przemysłowy router dwuzakresowy RV 1200Mbps 5G Bezprzewodowy 3G 4G Wifi z kartą SIM
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | stalowa pokrywa/metalowa obudowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
150 Mb / s Przenośny kieszonkowy mobilny podróżny Hotspot WiFi Odblokowany router bezprzewodowy
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Tuoshi 4g cpe марутизатор слот sim карты портативный унивnowa исползование на открытом воздхе
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 6* anten 5dBi |
| Sieć: | 4G/3G/2G |
Bezprzewodowy Wi-Fi 4G Lte Router Mod Router z kartą SIM Router Slot
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 6* anten 5dBi |
| Sieć: | 4G/3G/2G |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

