Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
N Męski OMNI kierunkowy z włókna szklanego GSM 3G 4G Lte Antena 1710MHz-2690MHz 20W
| Częstotliwość: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedancja: | 50Ω |
| Polaryzacja: | Pionowy |
4X4MIMO Cat6 Bezprzewodowy router CPE 4G LTE 1200Mbps Volte TR069 CA Bateria
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Interfejs: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN |
Samochodowy przenośny bezprzewodowy router Wifi 300 Mb / s 4g Przemysłowy z zewnętrzną anteną SMA
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Interfejs: | 2 LAN |
| Funkcja: | Blokada pasma |
Antena zewnętrzna 3G 4G LTE Sma Zewnętrzna magnetyczna 3dBi do routera wzmacniającego sygnał
| Złącze: | odłączana antena, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Antena: | 5dbi |
| Długość kabla: | 1,5m/3m/5m |
Cat6 Dual Sim Unlocked Router Wi-Fi 4G LTE 5ghz z gniazdem karty Sim Antena SMA
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| interfejs: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN |
Wewnętrzny router 4g Wifi Cpe Bezprzewodowy modem Lte Cpe z gniazdem karty SIM Router szyfrujący
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T |
LT-310B Router mobilny Dual SiM do biznesowego szybkiego połączenia sieciowego 4G LTE
| Pojemność baterii: | 3,7-4,2 V, 2100 mAh |
|---|---|
| Typ sieci: | xxx |
| Wielkość: | xxx |
Zewnętrzny router CPE 2,4 Ghz 4G LTE, bezprzewodowy router punktu dostępowego 802.11a
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
SMA Port Smart Lte Router bezprzewodowy 4 anteny 4G LTE Mobilny modem Wifi
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi IEEE 802.11N |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Laptop Przenośny mobilny hotspot 4G APN z gniazdem karty SIM
| Bateria: | 2400 mAh |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100 Mb / s |
| Przesyłanie LTE: | 50 Mb / s |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

