Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
802.11n Wall Plug Wifi Booster, wzmacniacz Wi-Fi routera 2,4G 4G
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| częstotliwość: | 300 Mb / s 2,4 GHz |
| Pamięć: | 8MB |
FCC Portable 4G Mobile Hotspot 10 urządzeń Odblokowany przenośny router Wi-Fi
| kolor: | Biały |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Prędkość: | 150 Mb / s |
32 użytkowników Router 4G LTE Router bezprzewodowy z portem RJ45 300 Mb / s z gniazdem karty SIM
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Samochodowy modem Wi-Fi 4G LTE ROHS Gniazdo karty SIM 4G LTE USB Wifi Modem
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
|---|---|
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
| Berło: | USB2.0 |
Dookólna antena zewnętrzna o wysokim zysku SMA żeńska 3G 4G LTE
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Standard: | 802b/g/n |
4G LTE Zewnętrzna antena panelowa CPE Network Bridge do domu kamery
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
300 Mb / s CAT4 POE Power Wifi Bezprzewodowy zewnętrzny router CPE SimCard 4G LTE do monitorowania kamery
| Zasilacz: | POE 24V |
|---|---|
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
| Wspierać się: | OEM ODM |
Metalowa powłoka 32 Użytkownik Wifi Bezprzewodowy przemysłowy router 4G LTE do samochodów ciężarowych Camper
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Interfejs: | 2 LAN |
Blokada pasma Simcard LTE Bezprzewodowy przemysłowy router Wi-Fi 4G do zdalnej wiejskiej kamery CCTV
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Interfejs: | 2 LAN |
| Funkcja: | Blokada pasma |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

