Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
OEM Wifi Bezprzewodowa karta SIM Cat6 4G Router Przemysłowy CPE z zewnętrzną anteną SMA
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Interfejs: | 2 LAN |
Zewnętrzna antena SMA CPE Bezprzewodowa karta SIM Przemysłowy router 4G z wzmacniaczem Wifi
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Interfejs: | 2 LAN |
698 MHz-960 MHz 20 W z włókna szklanego 4G LTE Zewnętrzna antena Zewnętrzna kierunkowa OMNI
| Częstotliwość: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedancja: | 50Ω |
| Polaryzacja: | Pionowy |
1710 MHz-2690 MHz Antena GSM 4G SMA N Męska 2dBi OMNI Włókno szklane
| Częstotliwość: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| Impedancja: | 50Ω |
| Polaryzacja: | Pionowy |
Antena magnetyczna SMA 3dBi 3G 4G LTE do routera LTE sygnału telefonu komórkowego
| Złącze: | odłączana antena, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Antena: | 5dbi |
| Długość kabla: | 1,5m/3m/5m |
AC1200 1200 mb/s Mesh WiFi dwuzakresowy odblokowany modem Router 4G LTE 2 gniazdo karty SIM
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| Interfejs: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN |
Zewnętrzny router modemowy 4G z zewnętrzną anteną 802.11a/g/n
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Wewnętrzny router Wifi 4G Volte
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Router wewnętrzny o dużej prędkości 10 Mb / s 4G LTE 2 anteny 32 użytkowników
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBiBi |
Router 5.8G 4G LTE 300Mbps Połączenie głosowe Port interfejsu LAN RJ45
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

