Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Router 2,4 GHz 4G LTE 300 Mb / s FCC z 2 zewnętrznymi antenami o wysokim zysku
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
FDD TDD Dual SiM router mobilny WAN LAN Port RJ45 4G LTE Router odblokowany
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Przemysłowy router WiFi IEEE 802.11 N VPN L2TP 4G do domowego Smart TV
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi IEEE 802.11N |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Przemysłowy bezprzewodowy odblokowany router WiFi 4G 2,4 GHz z antenami zewnętrznymi
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników, LAN Ethernet do komputera/kamery |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
100,8 Mb / s Cat4 4G LTE USB WiFi Modem Hotspot Router do tabletu samochodowego
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
300 Mb / s Bezprzewodowa karta SIM CAT4 Wifi Zewnętrzny router 4G LTE CPE z zasilaniem POE
| Zasilacz: | POE 24V |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb/s |
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
MTN POMARAŃCZOWA Karta Sim Wifi Router 4G LTE B1 B3 B5 B8 B38 B39 B40 Odblokuj 300 mb/s CPE
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Prędkość: | 300 Mb/s |
Pojazd kempingowy dwuzakresowy Lte Sim 4g przemysłowy router komórkowy Wifi mobilny CPE SMA
| Częstotliwość: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Złącze antenowe 5+1 SMA |
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
TUOSHI przemysłowy router 4G równoważenie obciążenia antena różnorodności bezpieczeństwo wi-fi LTE CPE
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| interfejs: | 1 gigabitowa sieć WAN + 3 LAN |
Zewnętrzna antena routera Wifi CAT 4 4G 300 Mb / s z gniazdem karty SIM
| kolor: | Biały |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Antena: | 4*5dbi |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

