Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300 Mb / s Odłączana zewnętrzna antena 32 urządzenia
| Materia: | Stalowa osłona |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
Router 4G 1200 Mb / s z portem Lan 32 urządzenia Szybki router Wi-Fi
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
CE 4G LTE USB WiFi Modem Gniazdo karty SIM Samochodowy router Mini 4G Wifi
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
Bezprzewodowy modem 4G LTE WiFi Mobilny hotspot Modem szerokopasmowy 4G LTE
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
Wodoodporny zewnętrzny router mobilny 4G LTE OEM z adapterem 48V POE
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
MT7628N Bezprzewodowy router przemysłowy 3G 4G LTE do monitorowania sieci
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
32 użytkowników Router przemysłowy 4G LTE 300 Mb / s Przenośny mini moduł WiFi CPE Ethernet
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
12DBi 4G LTE 3G 2.4G WCDMA Antena magnetyczna GSM do routera WiFi Mobilna łączność szerokopasmowa
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Standard: | 802b/g/n |
Lekkie MTK Chipset 4G Przenośny Hotspot WPA/WPA2 Bezpieczeństwo Kompatybilne z Windows/Mac/IOS/Android
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Sms: | Support |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

