Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Przemysłowy mobilny router szerokopasmowy 4G 32 urządzenia z portem SMA LAN
| Napięcie wejściowe: | 12V |
|---|---|
| Berło: | 2 LAN |
| Materia: | Stalowa osłona |
Odblokuj router bezprzewodowy 1200 Mb / s, bezprzewodowy dwuzakresowy router 4G LTE dla 32 użytkowników
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| kolor: | Biały |
Zewnętrzna antena routera Wifi 802.11 4G z portem RJ45 do połączeń głosowych
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
RJ11 4G Modem Gniazdo karty SIM 300 Mb / s Port LAN Router Wi-Fi
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
Router CAT4 4G LTE Bezprzewodowy router LTE 300Mb/s z gniazdem karty SIM
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
MT7628N Router 4G LTE 300Mbps Antena 5dbi dla 32 użytkowników
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Pulpit 4G Volte Wifi Router Antena 5dbi Dwuzakresowy router bezprzewodowy 1200 Mb/s
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Wsparcie: | 32 użytkowników |
Odblokowany port LAN 4G LTE 300 Mb / s z gniazdem karty SIM
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Przemysłowy router bezprzewodowy 300Mb/s N 4G Lte RJ45 2 anteny
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Obsługa MIMO Odblokowany mobilny router SIM 4G 2,4 GHz
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi IEEE 802.11N |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

