Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Przenośny hotspot mobilny 4G z zestawem chipsetów MTK dla systemu Windows Mac IOS Android łączność i bezpieczeństwo WPA/WPA2
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy |
Router WiFi 4G 300 Mb/s Szybkie urządzenie dostępu do Internetu
| Wymiar: | 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) |
|---|---|
| Szyfrowanie: | WEP/TKIP/AES |
| interfejs: | 1 port WAN 10/100 Mb/s, 4 porty LAN 10/100 Mb/s |
Uniwersalny router Wi-Fi 4G FCC z portem Volte Calling RJ45
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Berło: | 1 port RJ11 1 LAN |
300 Mb / s Bezprzewodowy router Wifi 4G Volte Wywołanie routera portu WAN RJ45
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Berło: | 1 port RJ11 1 LAN |
150Mbps Mini router Wifi 4G 3G 4G LTE Wifi Mobilne połączenia internetowe
| Prędkość transmisji bezprzewodowej: | do 150Mb/s |
|---|---|
| połączenie internetowe: | dociera do 10 użytkowników WiFi |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 2100 mAh |
Vodafone TTL IMEI Zmień 300 Mb / s Bezprzewodowy router Wifi 4G CAT4 32 Użytkownik RJ45 CPE
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Wysokiej prędkości 4G LTE Router zewnętrzny CPE z prędkością WiFi 2,4 GHz 300 Mbps/5 GHz 867 Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
Router bezprzewodowy Enterprise WiFi 4G LTE o prędkości 150 Mbps z gniazdem do karty SIM i przyciskiem WPS/Reset
| Przycisk: | Przycisk WPS/Resetuj |
|---|---|
| Bezpieczeństwo: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zasilanie: | Prąd stały 12 V/1 A |
Kompatybilny z systemem Windows Router 4G LTE 150Mbps Prędkość WAN/LAN Port Secure CPE Home Router
| Ściana ogniowa: | Zapora sieciowa SPI |
|---|---|
| Prędkość: | 150 Mb/s |
| Zgodność z systemem operacyjnym: | Windowsa, MacOSa, Linuksa |
32 urządzenia Router 4G LTE 300 Mb / s Domowy interfejs LAN RJ45
| Berło: | Port 2LAN/1 port WANWAN |
|---|---|
| Antena: | 2* anteny 3dBiBi |
| Chipset: | MTK7628NN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

