Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Szerokopasmowy router bezprzewodowy 2,4G 1200Mb/s CAT4 4G
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| kolor: | Biały |
Bezprzewodowy router LTE Volte Port RJ45 Router Wifi 4G LTE 300 mb/s
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Berło: | 1 port RJ11 1 LAN |
32 użytkowników Router LTE Port Volte RJ45 Bezprzewodowy router N 4G LTE
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Standard transmisji Wi-Fi: | 802.11ac /b/g/n |
| Wsparcie: | 32 użytkowników |
2 anteny przemysłowe LAN 4G LTE 5dBi z portem SMA RJ45
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Router WiFi OEM 4G Dual SIM Obsługa połączeń głosowych dla domowego biura
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
OEM CAT4 CAT6 32 użytkowników Dwuzakresowy router 4G LTE WIFI Odblokuj blokadę pasma 1200 Mb / s CPE
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Prędkość: | 1200 Mb/s |
IMEI TTL Zmień Wifi CPE 4G LTE Router WIFI Odblokuj 300 Mb / s dla kamery CCTV
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Prędkość: | 300 Mb/s |
Podwójna karta SIM SMS WPS Kieszonkowy router Wifi 4G LTE z baterią
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2.4G: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Typ szyfrowania: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| Funkcjonować: | Firewall, QoS, VPN, APN |
Antenna Wi-Fi 4g w pomieszczeniach -40°C do 80°C Vswr ≤1,5 dla niskooszczędnych rozwiązań
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1,5 |
| Polaryzacja: | pionowy |
odblokowanie bezprzewodowego 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem router wifi z gniazdem do karty SIM
| Temperatura pracy: | 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) |
|---|---|
| Waga: | 0,6 kg (600 g) |
| Prędkość: | 150 Mb/s |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

