Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Przemysłowy router Wi-Fi 1200 Mb / s 6 Bezprzewodowy router 4G LTE antenowy
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
Złącza SMA Zewnętrzna antena magnetyczna LTE / 4G do routerów i modemów
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Odblokowany bezprzewodowy router CPE 4g 5g Sim z baterią anteny zewnętrznej
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Nazwa produktów: | Bezprzewodowy router Wi-Fi 4G z kartą SIM, anteną zewnętrzną, baterią |
| Porty: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN, 2 gniazda na kartę sim |
Mobilny Hotspot WiFi 4G LTE Odblokowany bezprzewodowy Router Wi-Fi Bateria zapasowa
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Bezprzewodowy router komórkowy Dual SIM 4G LTE z odłączanymi antenami Band Lock VPN
| Klasa pasma częstotliwości: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 użytkowników |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1266 Mb/s |
| Port: | 2WAN(1000Mb/s) + 3LAN(1000Mb/s) |
Antena ścienna 4G LTE do mobilnego routera z modemem bezprzewodowym Sierra Wireless Industrial Gateway
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Mobilna kamera bezpieczeństwa DVR Antena 4G LTE do przemysłowego routera modemowego
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Router z kartą SIM 4G z szybkością 1200 Mb / s
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| WiFi: | 2*2 MIMO |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Dwuzakresowy router Wi-Fi 1200 Mb/s, Antena 5dBi, Przemysłowy router 4G LTE
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
Wewnętrzny router Wifi 4G LTE 300 Mb / s z anteną o wysokim zysku 5dbi
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

