Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Odblokowany port LAN 4G router Wifi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4G i 5.8G |
Router wewnętrzny LAN 4G LTE High Speed 1200 Mb / s Dwuzakresowy router kart SIM Sim
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4G i 5.8G |
Router z kartą SIM 4G LTE 1200 Mb / s Odblokuj dwuzakresowy router Wifi
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
Odblokuj router Wi-Fi 1200Mbps Odłączana antena Router Wifi 4G LTE
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Materiał: | Stalowa osłona |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Odblokowany mobilny router WiFi 3G 4G Cat4 z prędkością pobierania 150 Mb / s
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
32 użytkowników Router bezprzewodowy 3G 4G LTE CPE 300 Mb / s Obsługa karty SIM
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
3G 4G LTE FDD TDD CAT4 2.4G 300Mbps WiFi CPE Modem dla domu
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
Kieszonkowy router USB Hotspot 150 Mb / s, mobilna karta SIM SMS 4G LTE USB WiFi Modem
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Berło: | USB2.0 |
| dostosowane: | Logo |
travel hsdpa 3g gniazdo karty sim bezprzewodowy mini router modem wifi lte 4g usb dongle for carfi ufi
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Berło: | USB2.0 |
| dostosowane: | Logo |
Dwuzakresowy bezprzewodowy router CPE o dużej mocy 1200 Mb / s, przemysłowa karta SIM klasy korporacyjnej 4g / 5g
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | Powłoka metalowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

