Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Router bezprzewodowy sieci 4G LTE Standard CPE z wbudowanym serwerem/klientem DHCP
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| QoS: | Kontrola przepustowości |
| interfejs: | 1 port WAN/LAN 10/100 Mb/s, 1 port USB 2.0 |
Tuoshi Lightweight Wireless MTK Chipset 4G Mobile Hotspot Dla urządzeń Windows Mac IOS Android
| Zgodność: | Windows, Mac, iOS, Android |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Obsługuje WDS: | - Nie, nie. |
Uniwersalny router WiFi kieszonkowy 4G z ESIM i kartami SIM
| Waga: | 3,2 uncji |
|---|---|
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
Tuoshi Manufacture 4g LTE Mały kieszonkowy router Wi-Fi Modem Wi-Fi Hotspot z kartą SIM
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
|---|---|
| Zastosowanie: | Na zewnątrz |
| Przesyłanie LTE: | 150 Mb/s |
Tuoshi Manufacture 4g Pocket Wifi6 Router z anteną Universal Mifi 4g Portable Wifi Router
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
|---|---|
| Waga: | 3,2 uncji |
| Chipset: | MTK |
OEM RJ45 LAN RJ11 VOLTE 4G CPE WiFi Router Karta SIM Hotspot CAT4 32 użytkowników
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Chipset Wifi Router przemysłowy 2,4 GHz 4G LTE 300Mbps Router mobilny 4G
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
Odblokuj router Wifi 4G LTE Sim Cat4 2,4 GHz 300 Mb / s z portem Lan
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
150Mbps 4G LTE Router USB 2.0 Port Interface dla szybkiej i bezproblemowej wymiany danych
| nazwisko: | Router 4G LTE 150Mbps |
|---|---|
| Firewall: | SPI Firewall |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz i 5 GHz |
Lekkie przenośne 4G Hotspot mobilny z bezpiecznym Wi-Fi 150Mbps LTE Upload dla połączeń z wieloma urządzeniami
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Frequency Band Class: | 2.4G Single-Band |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

