Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Wodoodporna zewnętrzna antena ścienna do routera 4G LTE Gateway Modem komórkowy
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Kombinowana antena komórkowa MIMO 4G LTE 2X2 698-2690MHz Kombinacja
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Zewnętrzna antena komórkowa 5dBi 4G LTE Niskoprofilowa antena dookólna 5G z mocowaniem śrubowym
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Zewnętrzna antena komórkowa 5dBi 4G LTE Niskoprofilowa antena dookólna 5G z mocowaniem śrubowym
| Nazwa produktów: | odłączane złącze antenowe SMA, antena magnetyczna LTE Gsm 4g |
|---|---|
| Antena LTE: | 5 dBi |
| Długość kabla antenowego LTE: | 1,5m/3m/5m |
Router przemysłowy WPA 4G LTE, router bezprzewodowy 4G LTE 300 Mb/s
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| WiFi: | 2*2 MIMO |
| Materiał: | Stalowa osłona |
Obsługa połączeń głosowych CPE 4G SIM Router z interfejsem RJ11 RJ45
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
Bezprzewodowy router mobilny Hotspot 4g Lte 150 Mb / s Wifi Pocket Universel
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Dwuzakresowy 1200 Mb / s CAT4 Bezprzewodowy Wifi CPE Blokada pasma 4g Lte Router z kartą SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
Antena SMA 8 CPE Karta Multi Sim 4g Modem Lte Router Dwuzakresowy WAN LAN 1 Gb / s
| Klasa pasma częstotliwości: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 użytkowników |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1266 Mb/s |
| Port sieciowy: | 2WAN(1000Mb/s) + 3LAN(1000Mb/s) |
Router komórkowy 4G Dual SIM z odłączanymi antenami 4x4 MIMO z blokadą pasma VPN
| Klasa dwuzakresowa: | 2,4 GHz + 5 GHz, 64 użytkowników |
|---|---|
| Prędkość przesyłu danych: | 1266 Mb/s |
| Port sieciowy: | 2WAN(1000Mb/s) + 3LAN(1000Mb/s) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

