Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Zewnętrzny przenośny hotspot mobilny 4G z bezpieczeństwem Wi-Fi WPA/WPA2 i obsługą SMS
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
|---|---|
| Rodzaj: | Bezprzewodowy |
| Obsługuje WDS: | - Nie, nie. |
MTK Chipset Portable 4G Mobile Hotspot dla szybkiego i stabilnego połączenia bezprzewodowego
| SMS-y: | Wsparcie |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Karta SIM: | Wsparcie |
Bezprzewodowy router WiFi 300 Mb / s LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Odblokowana karta SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
1x WAN / 1x LAN / 1x Porty USB 4G LTE Router bezprzewodowy do zrewolucjonizowania sieci
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Niezawodny bezprzewodowy 4G LTE Router zewnętrzny CPE z zasięgiem Wi-Fi 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Zabezpiecz swoje urządzenia 4G Mobile Hotspot IOS za pomocą funkcji i kompatybilności WEP firmy TUOSHI
| Zgodność: | Windows, Mac, iOS, Android |
|---|---|
| Waga: | 3,2 uncji |
| Chipset: | MTK |
Szybkość 150Mbps Router bezprzewodowy 4G LTE z zaporą SPI i łatwym zarządzaniem siecią Wifi
| Standard sieciowy: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
Bezprzewodowy przenośny punkt dostępu 4G z 150Mbps LTE Upload WPA/WPA2 Bezpieczeństwo 2.4G Ochrona klasy pasma
| Lte Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Wireless |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
MTK Chipset 4G Mobile Hotspot Przenośny lekki bezprzewodowy router z zabezpieczeniem WPA/WPA2-PSK
| Obsługuje WDS: | - Nie, nie. |
|---|---|
| Waga: | 3,2 uncji |
| Zastosowanie: | Na zewnątrz |
150 Mb / s 10 użytkowników WPS SMS mifis Bezprzewodowy router 4g lte wifi 4g karty sim z baterią
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
| Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: | 2.4G |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

