Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Zewnętrzny router 4G LTE CPE CAT4 z adapterem POE
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
Przenośny, mobilny hotspot 4G z odblokowanym, mini routerem bezprzewodowym o szybkości 150 Mb / s
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAK |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Router Wifi 4G LTE Router bezprzewodowy 300 Mb/s Sieć domowa szerokopasmowa
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Przemysłowy bezprzewodowy router komórkowy 3G / 4G z odblokowanym gniazdem karty SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
32 użytkowników 2 antenowy router szerokopasmowy 4G ATT T Mobile WCDMA LTE Wireless
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBi |
ODM CAT4 300 Mb / s Szerokopasmowy router 4G WCDMA LTE Wireless dla obszarów wiejskich
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBi |
Obsługa mobilnego punktu dostępu Bezprzewodowy router 4G LTE WiFi CPE z odblokowanym gniazdem karty SIM
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
|---|---|
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
| Materiał: | Plastikowa obudowa |
Biały router 4G LTE z kartą SIM WiFi Hospot 1200 mb/s
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Router Wi-Fi WPA2 1200 Mb / s, router FCC 4G z wieloma kartami SIM
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
Port anteny SMA Podwójna karta SIM Bezprzewodowa karta CPE 5.8G 1200 Mb / s Odblokowany router Wifi 4G
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

