Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Antena wewnętrzna uniwersalna przenośna 4G Wifi przeznaczona dla Mac OS X 10.6 lub nowszego, szybkie i stabilne połączenie sieciowe
| Tryb sieciowy: | 4g |
|---|---|
| szybkość transmisji: | 2 Mb/s |
| Styl: | Wewnętrzny |
Bezprzewodowy router modemowy z kartą SIM 3LAN 1WAN 300 Mb / s CPE do wyświetlania wskaźników LED
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Router 4G LTE 300Mbps z 1x portem USB 2.0, wyposażony w serwer DHCP, klienta DHCP i zarządzanie przez przeglądarkę internetową, zapewniający rozwiązania internetowe
| Firewall: | SPI Firewall |
|---|---|
| Network Standard: | 4G LTE |
| DHCP: | DHCP Server/Client |
Wewnętrzny Zewnętrzny interfejs sieci bezprzewodowej 300 Mb/s 1 port WAN/LAN 10/100 Mb/s 2 anteny zewnętrzne
| Wymiar: | 7,87 x 5,51 x 1,18 cala |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| QoS: | Kontrola przepustowości |
Wysokiej prędkości 4G LTE Router zewnętrzny CPE z protokołami sieciowymi IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Elastyczne opcje łączności 4G LTE Router zewnętrzny CPE z gniazdem do karty SIM
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Sieciowy bezprzewodowy router 4G LTE CPE z wbudowanym DHCP - serwerem / klientem
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| QoS: | Kontrola przepustowości |
| interfejs: | 1 port WAN/LAN 10/100 Mb/s, 1 port USB 2.0 |
MTK Chipset 4G Przenośny bezprzewodowy hotspot Single Band LTE Upload At 150Mbps
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Frequency Band Class: | 2.4G Single-Band |
| Supports Wds: | No |
Odblokowany router WiFi 4G LTE CAT4 Hotspot z zewnętrznymi antenami RJ45
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
300Mbps Voice Volte Call Open Router VPN Cat4 Bezprzewodowy modem CPE LTE dla pojazdu
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

