Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
2.4G Wall Plug Wifi Repeater Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału sieci komórkowej
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| częstotliwość: | 300 Mb / s 2,4 GHz |
| Pamięć: | 8MB |
Bezprzewodowy przedłużacz Wi-Fi z gniazdem ściennym Zewnętrzna antena 2.4G
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| częstotliwość: | 300 Mb / s 2,4 GHz |
| Pamięć: | 8MB |
1200Mbps Wall Plug WiFi Extender Port RJ45 Wzmacniacz sygnału mobilnego 4G
| częstotliwość: | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
| Rodzaj: | wtyczka do ściany |
300Mbps Wall Plug WiFi Extender Urządzenia domowe Router 4G Wifi Repeater Wi
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| częstotliwość: | 300 Mb / s 2,4 GHz |
| Pamięć: | 8MB |
Przedłużacz zasięgu 2.4G Tuoshi USB Wifi 802.11n 300Mbps Wifi Repeater
| Berło: | USB2.0 |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | (Zasilanie, ponowne użycie SYS), SYGNAŁ |
| Pamięć: | 8MB |
Wodoodporny zewnętrzny router CPE 4G LTE Transmisja danych dalekiego zasięgu
| częstotliwość: | 2,4 GHz 150 Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Antena o dużym zasięgu 36dBi o wysokim zysku |
| OS: | Windows 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
FCC Wall Socket Wifi Repeater, wzmacniacz sygnału mobilnego RJ45 4GG
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| częstotliwość: | 300 Mb / s 2,4 GHz |
| Pamięć: | 8MB |
Anteny SMA — 2,4 GHz / 5 GHz Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej Szyfrowanie WPA-PSK / WPA2-PSK
| Zasilacz: | Prąd stały 12 V/1,5 A |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
| Waga: | 0,3 kg |
Tryb sieci 4G 4G LTE USB WiFi Modem Bezprzewodowy 2.4GHz Prędkość bezprzewodowa Wspiera jednocześnie wiele urządzeń bezprzewodowych
| Tryb sieciowy: | 4g |
|---|---|
| Wymiary: | 90 mm x 28 mm x 11 mm |
| Obsługiwany system operacyjny: | Windows, Mac OS X 10.6 lub nowszy |
Przenośny hotspot mobilny 4G kompatybilny z systemem iOS z zabezpieczeniami WPA WPA2 PSK o wadze 32 uncji, zapewniający szybką łączność
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Application: | Outdoor |
| Weight: | 3.2 Ounces |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

