Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
3,7 - 4,2 V Sieć Typ XXX Urządzenie bezprzewodowe Pojemność baterii odłączanej
| Typ sieci: | xxx |
|---|---|
| Model: | LT-310B |
| Marka: | Tuoshi |
2 X 5dBi zewnętrzne anteny szyfrowanie Wi-Fi LTE router dla płynnego i stabilnego połączenia
| Wymiar: | 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) |
|---|---|
| Standard bezprzewodowy: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Bezpieczeństwo: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| interfejs: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Rodzaj złącza: | Kobieta typu N |
Plug and Play LTE Router Volt z 1 portem RJ11 i zewnętrzną anteną
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
Czas ładowania 30 do 60 minut, router mobilny z dwoma kartami SIM obsługujący wielu operatorów sieci i szybkie ładowanie dla łączności
| Brand: | Tuoshi |
|---|---|
| Charging Time: | 30-60 Minutes |
| Operating System: | XXX |
Router WiFi LTE 2400 MHz Odłączany router bezprzewodowy z 4 antenami z portem SMA
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Berło: | 2 LAN |
Bezprzewodowy router szerokopasmowy CAT4 300 Mb/s 2 Anteny 32 użytkowników
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBiBi |
Router LTE 300 Mb / s Volte z portem RJ11 4 anten zewnętrznych11
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| kolor: | Biały |
Odblokuj router bezprzewodowy Zewnętrzna antena 300 Mb / s Router Wifi z kartą SIM
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Standard: | 802b/g/n/ac |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Bezprzewodowy router modemu Wi-Fi 802g, odłączany router Wifi anteny 2,4 GHz
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

