Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
150 Mbps CAT4 Wireless USB Wifi Router Adapter Power Bank .
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
Modem Wi-Fi 50 Mb/s z gniazdem karty SIM Odblokowany mobilny modem szerokopasmowy USB
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100,8 Mb/s |
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
Przenośna karta sieciowa Mini USB WiFi 2,4 GHz 5,8 GHz 802.11ac
| Częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| OS: | Windows 10 / 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
| berło: | USB2.0 |
Mobilny bezprzewodowy router kieszonkowy Wi-Fi 150 Mb / s Wzmacniacz adaptera sieciowego
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej: | do 150Mb/s |
TUOSHI Ax1800 Full Gigabit Router 2.4GHz 5G 1800Mbps Multi Mimo Wi-Fi 6 802.11ax
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ax 6 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Podwójny moduł / SIM LTE Router Równoważenie obciążenia 2,4 GHz 5 GHz WIFI Gigabit Ethernet
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| interfejs: | 1 gigabitowa sieć WAN + 3 LAN |
1200 Mbps High Speed LTE Router
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Eu Us Uk Au Plug 1200mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi With One Sim Mt7628n Chipset Router z kartą SIM
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
System operacyjny wyposażony w router mobilny z podwójnym systemem SiM LT 310B
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
WAN LAN 802.11ax Wifi 6 Router 2,4 GHz Wbudowana zapora sieciowa
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ax 6 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

