Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g ] mecz 479 produkty.
Bezprzewodowy przedłużacz zasięgu Wi-Fi USB 300 Mb/s Wzmacniacz sygnału
| Berło: | USB2.0 |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | (Zasilanie, ponowne użycie SYS), SYGNAŁ |
| Pamięć: | 8MB |
Biały wzmacniacz sygnału Wi-Fi 300 Mb/s Mini 300 Mb/s wzmacniacz bezprzewodowy
| Berło: | USB2.0 |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | (Zasilanie, ponowne użycie SYS), SYGNAŁ |
| Pamięć: | 8MB |
Przedłużacz zasięgu Mini USB WiFi Wzmacniacz wzmacniacza sygnału bezprzewodowego 2,4 GHz
| Berło: | USB2.0 |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | (Zasilanie, ponowne użycie SYS), SYGNAŁ |
| Pamięć: | 8MB |
Dwuzakresowy router bezprzewodowy 5G WiFi 6 Gigabit 802.11ax
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ax 6 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
1800 Mb/s 6-portowy router bezprzewodowy 802.11ax, dwuzakresowy, równoczesny
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ax 6 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Domowy router WiFi 6 Gigabit 802.11 Gigabit bezprzewodowy modem router
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ax 6 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Przenośny zewnętrzny router Wi-Fi dalekiego zasięgu Domowy bezprzewodowy router Wi-Fi USB
| kolor: | Biały |
|---|---|
| Antena: | Antena dookólna 5dBix2 |
| Funkcjonować: | Firewall, QoS |
OEM Zasilany przez USB router WIFI 300 Mb / s High Power Wi fi N Router
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Antena: | Antena dookólna 5dBix2 |
| Funkcjonować: | Zapora, QoS |
Router Wi-Fi ODM CPE Router Wi-Fi 300 Mb / s z portem USB
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Antena: | Antena dookólna 5dBix2 |
| Funkcjonować: | Zapora, QoS |
Dwuzakresowy adapter Wi-Fi USB 600 Mb/s dla systemu Mac OS Windows Vista
| Częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| OS: | Windows 10 / 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
| berło: | USB2.0 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

