Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
32 Użytkownik 300 Mb / s Router przemysłowy 4G Cat4 Cellular CPE Odblokuj bezprzewodowe Wifi
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
32 użytkowników Cat4 Mesh CPE Odblokuj bezprzewodowy router szerokopasmowy 4G Wifi LTE FDD TDD
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
1 port WAN / LAN 10/100 Mb/s Kompatybilny z LTE OS Zarządzanie przez Internet oparte na systemie Linux
| Wymiar: | 7,87 x 5,51 x 1,18 cala |
|---|---|
| DHCP: | Serwer/klient DHCP |
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
Wysokiej prędkości 4G LTE Router zewnętrzny CPE z prędkością WiFi 2,4 GHz 300 Mbps/5 GHz 867 Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
Bezprzewodowy router CPE 3G 4G LTE 4LAN 2,4G 300 Mb / s do telewizora z kamerą domową LAPTOP
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
TUOSHI Karta SIM 4G Wifi Router Mały klucz samochodowy LTE Hotspot Przemysłowy
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
Zewnętrzny router RJ11 LTE Połączenia Volte z mobilnym hotspotem
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
3G 4G LTE FDD TDD CAT4 2.4G 300Mbps WiFi CPE Modem dla domu
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
Router WiFi LTE 2,4 GHz 4 odłączane anteny zewnętrzne z gniazdem karty SIM
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
ODM dwuzakresowy 1200 mb/s 5.8G 2.4GHz bezprzewodowy CPE TTL IMEI zmień odblokuj router Wifi 4g Lte dla dostawcy kart SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

