Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Router VOIP CPE Dual SIM 4G LTE 150 Mb / s 300 Mb / s z baterią
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n4 |
|---|---|
| Wsparcie zespołu: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antena: | Obsługa 4G 1T2R MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
2 anteny przemysłowe LAN 4G LTE 5dBi z portem SMA RJ45
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Wodoodporny zewnętrzny router mobilny 4G LTE OEM z adapterem 48V POE
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
Router przemysłowy 2,4 Ghz 4G LTE 4 anteny Modem Router Gniazdo karty SIM
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Zewnętrzny router 4G LTE CPE CAT4 z adapterem POE
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
MT7628N Bezprzewodowy router przemysłowy 3G 4G LTE do monitorowania sieci
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Dwuzakresowy 1200 Mb / s CAT4 Bezprzewodowy Wifi CPE Blokada pasma 4g Lte Router z kartą SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
Zewnętrzna antena routera RJ45 4G LTE CAT4 z 2 portami LAN
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
ATT T Mobile B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim Router CPE SMA Antena przemysłowa
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

