Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Dwuzakresowy router Wi-Fi 4g Lte AC1200 Gigabitowy bezprzewodowy Internet CPE dla domowego serwera VPN
| Antena: | 6* anten 5dBi |
|---|---|
| użytkownicy: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
| Pasmo częstotliwości: | Dwuzakresowy 2,4 GHz 5,8 GHz |
4G LTE Zewnętrzna antena panelowa CPE Network Bridge do domu kamery
| Szybkość transferu przewodowego: | 10/100Mb/s |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| prędkość: | 300 Mb/s |
Wodoodporny bezprzewodowy port sieciowy POE Power Wifi CPE SimCard Ethernet 4G LTE Router do CCTV na obszarach wiejskich
| Zasilacz: | POE 24V |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb/s |
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
Port RJ11 4G LTE Volte Router Gniazdo karty SIM Odblokowany mobilny router Wifi
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
|---|---|
| kolor: | Biały |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
Kompatybilny z systemem Windows Router 4G LTE 150Mbps Prędkość WAN/LAN Port Secure CPE Home Router
| Ściana ogniowa: | Zapora sieciowa SPI |
|---|---|
| Prędkość: | 150 Mb/s |
| Zgodność z systemem operacyjnym: | Windowsa, MacOSa, Linuksa |
Router 2,4 GHz 4G LTE 300 Mb / s FCC z 2 zewnętrznymi antenami o wysokim zysku
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Wewnętrzny router 4G LTE Antena dookólna 300Mb/s 3dbi
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Router przemysłowy 4G LTE 300 Mb/s 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
| Wielkość: | 145mm X 105mm X 30mm |
|---|---|
| Wilgotność: | 10% ~ 90% (bez kondensacji) |
| Pobór energii: | 10 W |
32 Urządzenie 4G LTE Router 300 Mb / s Wewnętrzna antena Port LAN WAN
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Router przemysłowy 4G LTE 300 Mb / s, 32 użytkowników Router 4G z portem Lan Lan
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
|---|---|
| Berło: | 2 porty Lan |
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

