Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Bezprzewodowy router WiFi 300 Mb / s LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Odblokowana karta SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Router CAT4 4G LTE Bezprzewodowy router LTE 300Mb/s z gniazdem karty SIM
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
32 urządzenia Router 4G LTE 300 Mb / s Domowy interfejs LAN RJ45
| Berło: | Port 2LAN/1 port WANWAN |
|---|---|
| Antena: | 2* anteny 3dBiBi |
| Chipset: | MTK7628NN |
Odblokowany port LAN 4G LTE 300 Mb / s z gniazdem karty SIM
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
Chipset Wifi Router przemysłowy 2,4 GHz 4G LTE 300Mbps Router mobilny 4G
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
Przemysłowy router 4G LTE 300 Mb/s
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Odblokuj router Wifi 4G LTE Sim Cat4 2,4 GHz 300 Mb / s z portem Lan
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
MT7628N Router 4G LTE 300Mbps Antena 5dbi dla 32 użytkowników
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Chipset: | MT7628N |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
Przemysłowy router bezprzewodowy 300Mb/s N 4G Lte RJ45 2 anteny
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
32 użytkowników bezprzewodowych Router wewnętrzny 4G LTE 2x2 MIMO WIFI z antenami 4x5dBi
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

