Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Router bezprzewodowy sieci 4G LTE Standard CPE z wbudowanym serwerem/klientem DHCP
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| QoS: | Kontrola przepustowości |
| interfejs: | 1 port WAN/LAN 10/100 Mb/s, 1 port USB 2.0 |
Kompaktny router 4G LTE 150Mbps 7,87 X 5,51 X 1,18 W szyfrowaniu WPA-PSK/WPA2-PSK
| Zgodność z systemem operacyjnym: | Windowsa, MacOSa, Linuksa |
|---|---|
| nazwisko: | Router 4G LTE 150Mbps |
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
150Mbps 4G LTE Router USB 2.0 Port Interface dla szybkiej i bezproblemowej wymiany danych
| nazwisko: | Router 4G LTE 150Mbps |
|---|---|
| Firewall: | SPI Firewall |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz i 5 GHz |
1x WAN / 1x LAN / 1x Porty USB 4G LTE Router bezprzewodowy do zrewolucjonizowania sieci
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
IMEI TTL Zmień Wifi CPE 4G LTE Router WIFI Odblokuj 300 Mb / s dla kamery CCTV
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Prędkość: | 300 Mb/s |
1x gniazdo karty SIM 4G LTE Router zewnętrzny CPE dla niezawodnych połączeń zewnętrznych
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Router przemysłowy LTE 300 Mb / s 4G CPE IMEI Zmień uniwersalne odblokowanie bezprzewodowe
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
MTN POMARAŃCZOWA Karta Sim Wifi Router 4G LTE B1 B3 B5 B8 B38 B39 B40 Odblokuj 300 mb/s CPE
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Prędkość: | 300 Mb/s |
800/900/1800/2100/2600MHz Pasma częstotliwości 4G LTE CPE Router bezprzewodowy ze slotem do karty SIM
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
FDD TDD Cat 4 Odłączana antena Router 4G LTE 300 Mb / s Bezprzewodowy modem Wifi CPE Ethernet Wan
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 4* anteny 5dBi (2 odłączane anteny 4G SMA są opcjonalne) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

