Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
4G LTE 300mbps router Zasilanie prądem stałym 12V/1.5A do szybkiej transmisji danych
| System wspomagający: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -40°C~+85°C |
| Antena: | 2 X antena zewnętrzna |
Router Wi-Fi 2,4G 4G LTE 300 Mb/s
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 odłączana antena, złącze anteny SMA |
Wewnętrzny router Wifi 4G LTE 300 Mb / s z anteną o wysokim zysku 5dbi
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4 * 5dBi |
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300 Mb / s Odłączana zewnętrzna antena 32 urządzenia
| Materia: | Stalowa osłona |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
Bezprzewodowy router LTE Volte Port RJ45 Router Wifi 4G LTE 300 mb/s
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Berło: | 1 port RJ11 1 LAN |
Router Wifi 4G LTE Router bezprzewodowy 300 Mb/s Sieć domowa szerokopasmowa
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Router 4G LTE 300 Mb/s 7,87 X 5,51 X 1,18 W PPTP/L2TP/IPSec VPN
| Wymiar: | 7,87 x 5,51 x 1,18 cala |
|---|---|
| Nazwa: | Router 4G LTE 300 Mb/s |
| Zgodność z systemem operacyjnym: | Windowsa, MacOSa, Linuksa |
Zarządzanie przez Internet Router 4G LTE Kontrola przepustowości 300 Mb/s 2 anteny zewnętrzne
| Ściana ogniowa: | Zapora sieciowa SPI |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb/s |
| Nazwa: | Router 4G LTE 300 Mb/s |
Szybkość 150Mbps Router bezprzewodowy 4G LTE z zaporą SPI i łatwym zarządzaniem siecią Wifi
| Standard sieciowy: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
Niezawodny bezprzewodowy 4G LTE Router zewnętrzny CPE z zasięgiem Wi-Fi 300m
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

